14.12.2019
. 3 oC туман

EUR 25.85/26.40 USD 23.30/23.60
ukenru

Новини мiста

В Кам’янці-Подільському демонструють інсталяцію з древньої кераміки

Для неї використали археологічний матеріал з давнього горна. Повідомляє видання  Кам'янець-Live, з посиланням на  сайт "Є".

В Кам’янці-Подільському у дворику Руського магістрату, де сьогодні розташований адмінкорпус Національного історико-архітектурного заповідника «Кам’янець», з’явився новий об’єкт, який демонструють туристам.

Це істаляція з металевого каркас у вигляді середньовічного горщика, який заповнено фрагментами вінчиків, денець, стінок та ручок керамічних посудин. Як зазначають на сайті НІАЗ «Кам’янець», такий посуд випалювався у горні та, ймовірно, через низьку якість він не був використаний. Всі уламки можна розглянути крізь металевий каркас.

Науковці додають, що це археологічний матеріал з горна, який було виявлено під час розкопок на вулиці Татарській у 2016 році співробітниками «Подільської археології».

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина