22.09.2019
. 21 oC ясно

EUR 26.70/27.25 USD 24.30/24.65
ukenru

Новини мiста

Обговорили процедуру зміни тарифу на вивезення ТПВ

У міській раді відбулася зустріч із представниками ОСББ та КП «Смецкомунтранс» щодо зміни тарифу на вивезення твердих побутових відходів. Повідомляє  видання LK, посилаючись на  сайт міської ради.

«14 червня «Спецкомунтранс» оприлюднив у ЗМІ інформацію про зміну тарифу на вивезення ТПВ, - зазначає директор департаменту житлово-комунального господарства Олександр Бабчинський. – Раніше ця послуга була житловою, а зараз вона комунальна. Згідно з законодавством, є два підходи до отримання цієї послуги. Перший, коли укладається договір з управлінською компанією або ОСББ. Другий – це індивідуальні договори з кожним власником квартири».

У першому випадку вартість вивезення сміття становить 17,46 грн з одного зареєстрованого мешканця. У другому враховується абонплата (6,60 грн з квартири щомісяця) плюс плата з кожного зареєстрованого мешканця (17,46 грн).

Обговорюючи актуальні дотичні теми, присутні спілкувалися у форматі «запитання-відповідь». Серед іншого, що цікавило представників ОСББ, - це, зокрема, якість надання послуги з вивезення твердих побутових відходів, та встановлення в місті контейнерів для сміття.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина