Неділя, 23 лютого 2020
. 3 oC небольшая облачность

EUR 26.10/26.53 USD 24.20/24.51
ukenru

Новини мiста

Про ситуацію у таборі «Салют» в Коблево, де перебувають діти з Кам’янця

Як і минулими роками, цьогоріч міська влада передбачила оздоровлення дітей пільгових категорій за кошти з міського бюджету. Вранці 24 червня двома автобусами 114 дітей з Кам’янця відправили у с. Коблево Миколаївської області. Вони поїхали до табору «Салют», який переміг за результатами електронних торгів по системі «Прозоро» і надав усі необхідні документи про відповідність умов для відпочинку дітей. Однак сталася ситуація, яку ніхто не міг передбачити. Повідомляє видання  Кам'янець-Live, з посиланням на прес-службу міської ради.

«Для оздоровлення дітей на морському узбережжі з міського бюджету було виділено 576 тис. 900 грн., - розповідає директор департаменту соціального захисту населення Людмила Позинюк. - Ми підготували відповідну документацію для проведення тендеру, вказали вимоги до табору, кімнат, харчування та самого відпочинку дітей. І, відповідно до законодавчої процедури, обрали пропозицію, яка по системі «Прозоро» оголосила найнижчу ціну – це табір «Салют» в Коблево. Стартова ціна за путівку була 6 тис. 500 грн., їхня ціна – 5 тисяч 60 грн. Відповідно,  ми мали намір купити 89 путівок, але за рахунок економії отримали змогу відправити на відпочинок більшу кількість дітей. Зв’язалися з директором табору і отримали від нього необхідну документацію та фото, на яких столова, хол, кімнати, майданчики - все відповідало вимогам, як і на сайті табору. Поцікавилися відгуками з міст, які минулими роками возили туди дітей, зокрема і місто Дніпро. Жодних нарікань не почули.  У нас не було підстав відмінити торги чи не вибрати цю пропозицію, оскільки в переможця всі документи були в порядку. Якби ми це зробили, то нас би звинуватили в корупції. Натомість, трапилася інша ситуація – ми дізнаємося про отруєння наших дітей».

Як повідомив під час прес-конференції заступник міського голови Вадим Савчук, у таборі отруїлося близько 50 чоловік, з яких 10 - кам’янецькі діти. За офіційними даними, на сьогодні у лікарні троє кам’янчан. Їхній стан задовільний, і в четвер дітей випишуть. У таборі  працюють відповідні служби, які з’ясовують причину та походження отруєння.

«Нас самих обурює ситуація, в яку потрапили наші діти, - каже Вадим Анатолійович. - Наразі до табору відряджені працівники департаменту соцзахисту. Ми також тримаємо зв’язок із представниками Миколаївської облдержадміністрації. Ситуація така: діти розділилися – половина з них хоче до дому, інші мають бажання залишитися. Так поділилися і батьки. Вже завтра ми вирішимо, як бути. Але дивує інше - табір продовжує працювати у звичному режимі, і в ньому перебувають понад 700 дітей з різних регіонів».

Порадившись із батьками, у міськраді вирішили все таки забрати дітей додому. Завтра вони всі будуть вже у місті.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!
Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина