Понеділок, 13 липня 2020
. 18 oC переменная облачность

EUR 30.15/30.87 USD 26.85/27.25
ukenru

Новини мiста

Понад 40 кам'янецьких дітей отруїлися в таборі на Миколаївщині

З більш як сотні дітей з Кам'янця-Подільського, котрі приїхали на відпочинок та оздоровлення до Коблево, з кишковою інфекцією потрапили до місцевої лікарні. Про це повідомляє  видання LK, з посиланням на  depo.ua

114 дітей з числа обдарованих, сиріт, учасників АТО з Кам'янця-Подільського поїхали на відпочинок до табору "Салют" у Коблево Миколаївської області. Поїздку оплатила Кам'янець-Подільська міськрада за кошт міського бюджету.

Як стало відомо, вчора, 30 червня, на кишкову інфекцію захворіло 30 дітей, сьогодні ще 10. Батьки маленьких відпочивальників також нарікають на жахливі умови та антисанітарію в таборі, постійні крадіжки та неякісне харчування.

Джерело також повідомило, що у Кам'янець-Подільській міськраді про ситуацію знають. До того ж, на місце нібито виїхала спеціальна комісія Хмельницької ОДА.

Фото про побутові умови перебування надані одним з батьків, чия дитина наразі перебуває на відпочинку.

У Кам'янець-Подільській міськраді нам повідомили, що завтра направлять до табору і своїх перевіряльників. За уточненою інформацією, на тепер із усієї кількості захворілих - п'ятеро дітей з Кам'янця, решта дітей - з інших регіонів. Всі вони проживали в кімнатах на одному поверсі.

В мерії запевнили, що ті діти, чиї батьки хочуть повернення, приїдуть додому.

Нагадаємо, серед тих, кому "пощастило" поїхати на відпочинок до Коблево, діти учасників бойових дій, чорнобильців, із багатодітних та малозабезпечених сімей, обдаровані, ті, хто перебуває на диспансерному обліку в дитячій поліклініці та інших пільгових категорій.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина