18.10.2019
. 8 oC туманно

EUR 27.30/27.90 USD 24.75/25.20
ukenru

Новини мiста

На річці Смотрич перекинулась байдарка з чоловіком

Інцидент стався поблизу села Устя.

В Кам'янець-Подільському районі на річці Смотрич працівники ДСНС рятували чоловіка, який перевернувся на байдарці, пише видання LK, з посиланням на сайт "Є".

Як повідомляють в Головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій в Хмельницькій області, учора, 30 червня о 16:00 під час патрулювання річкою Смотрич поблизу села Устя рятувальники помітили, що у воді знаходиться чоловік та подає сигнали про допомогу.

«Працівники водолазно-рятувального відділення №4 на моторному човні оперативно надали допомогу, доправивши постраждалого разом із плавзасобом на берег. Як виявилося, 54-річний чоловік плив річкою на байдарці, яка через сильні пориви вітру перекинулась, внаслідок чого він опинився у воді та не міг самотужки добратися до берега», - йдеться в повідомленні рятувальників.

ДСНС-ники вкотре закликають подолян бути вкрай обережними на воді: не запливати на човні у місця із сильною течією, не пірнати у воду в незнайомих місцях, не зловживати алкоголем та завжди повідомляти когось про те, що йдете у воду.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина