14.12.2019
. 3 oC туман

EUR 25.85/26.40 USD 23.30/23.60
ukenru

Новини мiста

На Дністрі перекинувся човен із відпочиваючими

Рятувальникам вдалося вчасно прийти на допомогу.

Сьогодні, 26 червня, приблизно о 08.25 під час патрулювання поблизу затоки «Бакота» в акваторії річки Дністер, що у Кам’янець-Подільському районі, бійці чергової зміни водолазно-рятувального відділення №3 помітили посеред річки перевернутий човен та двох людей, які подають сигнали про допомогу. Про це повідомля  видання LK, з посиланням на сайт "Є".

«Як виявилось, на борту човна перебувало двоє людей віком 36 та 38 років, - повідомили рятувальники, які вчасно дісталися до чоловіків та надали їм допомогу, доставивши на берег. - Пізніше вони розповіли, що під час прогулянки водоймою їхній плавзасіб перевернувся, і вони опинилися у полоні води».

Державна служба з надзвичайних ситуацій закликає човнярів бути вкрай обережними під час відпочинку на воді: випливати на плавзасобах лише у спокійну погоду, попередньо оглянувши технічний стан човна; заборонено робити різкі рухи та перехилятися через борти. Пам'ятайте, що дотримання цих правил допоможе вберегтися від біди.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина