19.10.2019
. 12 oC ясно

EUR 27.45/28.05 USD 24.85/25.25
ukenru

Новини мiста

На Хмельниччині розшукали 17-річну дівчину, яка три доби не виходила на зв'язок

Поліцейські повернули неповнолітню батькам.

До поліції звернулась жительки села Шатава Дунаєвецького району і повідомила, що протягом трьох днів її 17-річна донька відсутня вдома та не виходить на зв’язок. Про це пише газета  Кам'янець-Live, з посиланням на сайт "Є".

«Жінка також повідомила, що вона одразу до поліції не зверталася із повідомленням про зникнення доньки, оскільки раніше вже втрачала з нею зв’язок на кілька днів через те, що вона ішла з дому зі своїм хлопцем. Місця перебування дівчини поліцейські протягом години встановили. Вона разом зі своїм 18-річним кавалером пішки дорогою прямували на Чернівці, їх зафіксували камери відеоспостереження, які були розташовані біля автодороги. Зустріли мандрівників в селі Чернівецької області», – йдеться у повідомлені.

Правоохоронці доправили дівчину додому та повернули батькам. Однак наступного дня вона знову втекла з дому зі своїм приятелем. Цього разу розшукали її у Кам’янці-Подільському.

Поліцейські провели профілактичну бесіду з дівчиною, аби вона надалі так не вчиняла, а батькам наголосили щоб вони приділяли більше уваги вихованню своєї доньки. Крім того, на обох батьків склали адміністративні протоколи за частиною 1 статті 184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Ще один випадок зникнення дитини зафіксували у Славутському районі. Там пішов з дому і про своє місцеперебування батьків не повідомив 16-річний житель села Мирутин. Як зазначають місцеві поліцейські на сторінці у Фейсбуці, неповнолітнього розшукали в селі Берездів. Причиною втечі з дому став побутовий конфлікт з матір’ю. Працівники поліції повернули дитину батькам.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина