18.10.2019
. 8 oC туманно

EUR 27.30/27.90 USD 24.75/25.20
ukenru

Новини мiста

На Кам’янеччині археологи натрапили на залишки давньоруського житла

Розкопки проводять на Кармалюковій горі. Про це пише  видання LK, з посиланням на сайт "Є".

Археологічна експедиція Кам`янець-Подільського музею-заповідника, на базі якої проходять практику студенти першого курсу Історичного факультету КПНУ ім. Івана Огієнка, розпочали розкопки на Кам’янеччині. Як зазаначається на сторінці музею-заповідника у фейсбуці, Петро Болтанюк, начальник археологічного сектору музею та Ігор Старенький, керівник експедиції, разом зі студеньами ведуть роботи на багатошаровій пам'ятці на Кармалюковій горі, де представлено трипільську культуру, ранньоскіфський та давньоруський часи.

У ході досліджень археологам вдалося прослідкувати рів, який йде впоперек дитинця і який ніхто ніколи не досліджував. Також виявлено конструкцію валу біля рову, який має кам'яну основу. Біля основного валу археологи натрапили на залишки житла давньоруського часу.

Також, зазначають археологи, в результаті розкопок на Кармалюковій горі була знайдена колекція металевих виробів. Тож, ймовірно, під час подальних розкопок на науковців чекають ще нові відкриття. 

Біля основного валу археологи натрапили на залишки житла давньоруського часу.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина