19.10.2019
. 12 oC ясно

EUR 27.45/28.05 USD 24.85/25.25
ukenru

Новини мiста

«Голос. Діти»: у вокальних битвах взяли участь юні хмельничани

На музичний ринг шоу вийшов хлопець з Нетішина та дівчинка з Кам’янеччини.

 

Вчора, 23 червня, на телеканалі «1+1» відбулися «вокальні бої» п’ятого сезону проєкту «Голос. Діти». Тренери сформували зі своїх учасників у «тріо». Після їх виступу лише один співак проходив до наступного етапу. За результатами недільного ефіру, в команді кожного наставника залишилося лише чотири артисти. Пише  видання LK, з посиланням на сайт "Є".

Серед вокалістів, які виступили на сцені проєкту, 14-річний хлопець з Нетішина Богдан Петровський. Юний співак раніше взяв участь у «сліпих прослуховуваннях», заспівавши пісню Тіни Кароль «Закрили твої очі». Тоді всі судді проєкту розвернулися до нетішинця. Хлопець пішов у команду Дзідзьо.

Вчора Богдан Петровський виступив у тріо разом з Максимом Устянським та Ярославом Рогальським. Артисти заспівали пісню Монатіка «Love it ритм». Перед виходом на сцену Богдан наголосив: «Готовий до боротьби навіть із сильними учасниками. Я самоук, і навіть не міг уявити, що можу розвернути всі три крісла».

На жаль, на цьому етапі хлопець з Нетішина покинув проєкт. «Кожен з вас є максимально різний. Я дивився і спостерігав, як ви себе поводите, як ви співаєте, як ведете себе між людьми. Богдан – молодець, Максим – молодець, - сказав зірковий тренер. – Але я обираю Ярослава Рогальського».

Також у вокальних боях «Голосу. Діти» взяла участь 9-річна дівчина з села Довжок Кам’янець-Подільського району Моніка Глазер. Під час «сліпих прослуховувань» вона підкорила суддів ангельським голосом, виконавши пісню «Hallelujah» Jeff Buckley. Вокалістка продовжила участь у проєкті в команді Надії Дорофєєвої і «Позитива». Вчора юна артистка заспівала пісню Тіни Кароль «Show me your love» разом з Таїсією Скомороховою та Поліною Бабій. Однак, Моніка Глазер не пройшла до наступного етапу.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина