18.10.2019
. 8 oC туманно

EUR 27.30/27.90 USD 24.75/25.20
ukenru

Новини мiста

У Кам'янці-Подільському із забрудненої нафтопродуктами води витягнули п'ятьох лебедів

 

фото: Діана Слободянюк

Речовину змили з птахів.

Учора, 22 червня, близько 20.50 рятувальникам Кам’янця-Подільського повідомили про маслянисту плівку на «Лебединому озері». Як зазначають в управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області, на водоймі у той час були лебеді. Про це повідомляє   інтернет-видання Live Кам'янець  з посиланням на  сайт Є.

«Надійшло повідомлення від невідомої людини про те, що на «Лебединому озері» відчутно запах нафтопродуктів і видно на поверхні води маслянисту плівку. Рятувальників просили надати допомогу п’ятьом лебедям, які знаходилися на озері», - зазначають у ДСНС.

Рятувальники витягли з водойми птахів та змили з них нафтопродуктів. Лебедів відвезли в клуб «Юних натуралістів» для тимчасового утримання.

Нагадаємо, взимку у Кам'янці-Подільському через нафтопродукти в озері загинули лебеді. Тоді комунальники почали шукати причини появи речовин у водоймі. Існувало припущення, що десь під землею ще з періоду Другої світової війни залишилися цистерни, наповнені пально-мастильними матеріалами, а у період дощів чи танення снігу вони починали просочуватися через ґрунтові води. Однак, пошуки цих цистерн не увінчались успіхом, тому остаточної причини появи нафтопродуктів на воді не названо.

 

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина