14.12.2019
. 3 oC туман

EUR 25.85/26.40 USD 23.30/23.60
ukenru

Новини мiста

В Кам’янці-Подільському встановили нову скульптуру

Хлопчик, що розносить газети, з’явився в Старому місті.

В Кам’янці-Подільському в Старому місті з’явилася нова скульптура - хлопчик, який розносить газети. Її встановили неподалік Ратуші навпроти однієї з місцевих ресторацій. Повідомляє  видання LK, з посиланням на сайт "Є".

«Це приватна ініціатива власників ресторану, але ми завжди такі ідеї підтримуємо, адже вони роблять наше місто ще привабливішим для туристів, - каже заступник міського голови Сергій Бабій. – Скульптуру встановили в повний зріст. Її автор – скульптор з Дніпра. Сюжет взятий з реального життя колишнього Кам’янця-Подільського. Адже хлопчики, які розносили газети, були і в нашому місті».

Сергій Бабій зазначає, що це вже друга скульптура, яку встановили підприємці. Два роки тому тут, поблизу Ратуші на тротуарі вулиці Зарванська, з іхньої ініціативи з'явилася скульптура кам’янецького сажотруса.

Раніше ще однією оригінальною скульптурою Старого міста став пам’ятник туристу, відкриття якого відбулося напередодні туристичного сезону у 2013 році. Однак її встановлювали за кошти міського бюджету.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина