15.12.2019
. 7 oC небольшая облачность

EUR 25.85/26.40 USD 23.30/23.60
ukenru

Новини мiста

Ветеран АТО з Кам'янця-Подільського переміг у конкурсі соціальних стартапів

Колишній військовослужбовець  отримав фінансування  для старту власного бізнесу

Фінальний конкурс проектів соціального підприємництва ветеранів АТО та членів їх сімей пройшов нещодавно в Києві. Як повідомляють у прес-службі Кам’янець-Подільської міської ради, він відбувся в рамках форуму соціального підприємництва: ветеранський бізнес. Судді визначили чотири найкращі проекти, які отримали фінансування по 52 тисячі гривень для старту бізнесу.

«Одним з переможців конкурсу став Володимир Муляр з Кам’янця-Подільського, який представив свій бізнес-план «Antykor». Його підприємство буде займатися очищенням та фарбуванням покрівель дахів, відновленням естетичного вигляду дахової покрівлі будинків зі значною економією коштів і часу в порівнянні з його заміною, - йдеться у повідомленні. - Підприємство пропонує послуги фарбування за новітньою технологією та планує надавати робочі місця випускникам інтернатних закладів, що дозволить їм бути фінансово самостійними та допоможе адаптуватися в соціумі».

Програма підтримки підприємців триватиме і після нагородження переможців, до вересня 2019. Команда Української Соціальної Академії надаватиме підприємцям-переможцям безкоштовні консультації з питань бухгалтерського обліку, юридичних послуг, просування на ринку.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина