Понеділок, 30 листопада 2020
. 0 oC облачно с прояснениями

EUR 33.70/34.30 USD 28.30/28.70
ukenru

Новини мiста

У Верховній Раді зареєстрували проект закону із кількістю районів у Хмельницькій області

Pin It

На офіційному сайті Верховної Ради значиться, що проект закону поданий ще 30 травня.

Авторами проекту №10348 про зміну меж районів Хмельницької області значаться три народні депутати Сергій Мельник, Володимир Мельниченко та Микола Федорук, який балотувався в одному з округів сусідньої, Чернівецької області. Повідомляє  видання LK, з посиланням на сайт "Є".

Проект передбачає «розширення меж Хмельницького, Кам’янець-Подільського, Шепетівського районів».

У пояснювальній записці до проекту значиться, що для обслуговування територій, які поки що не увійшли до складу жодної об’єднаної територіальної громади, до кінця каденції, а це до 2020 року, зберігаються районні ради. А ось функції районних державних адміністрацій здійснюватимуться реорганізованими Хмельницькою, Кам’янець-Подільською, Шепетівською РДА.

Отож, згідно із поданим проектом на Хмельниччині планується три райони. Хмельницький район складатиметься із нинішніх Віньковецького, Волочиського, Городоцького, Деражнянського, Красилівського, Летичівського, Старокостянтинівського, Старосинявського, Теофіпольського, Ярмолинецького районів. До Кам’янець-Подільського району увійдуть Дунаєвецький, Новоушицький та Чемеровецький, а до Шепетівського – Білогірський, Ізяславський, Полонський, Шепетівський райони.

А ось Славутського району взагалі немає в переліку, який значиться у проекті закону. Нагадаємо, що днями представники Славути оприлюднили звернення до місцевої та обласної влади з проханням повідомити механізм переходу міст Славути та Нетішина до Рівненської області. Одна із причин – вони проти того, щоб бути у складі Шепетівського району.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина