Понеділок, 30 листопада 2020
. 0 oC облачно с прояснениями

EUR 33.70/34.30 USD 28.30/28.70
ukenru

Новини мiста

Ралі: унікальний круїз між фортецями

Pin It

Ралі на «РетроФесті» «Від фортеці до фортеці», що проходитиме завтра з 13.00 в рамках «Ретро-фесту», є складовою частиною Кубка України з ралі на історичних автомобілях.

Кам’янецький автомобільний забіг є третім етапом, йому передували змагання у Києві, Львові, а наступними будуть в Олександрії та знову у столиці. Оскільки заходи є офіційними, вони повністю відповідають вимогам Комісії з історичних транспортних засобів.

Довжина цьогорічного маршруту складає 30 кілометрів. Спочатку автівки проїдуться містом, що дасть змогу міщанам і гостям насолодитися незабутнім видовищем, далі шлях лежатиме ґрунтовими, мощеними, асфальтними дорогами обласного, районного та місцевого значення Поділля аж до Хотинської фортеці.

Маршрут, що пролягає межи двох старовинних фортець, обидві починають свій відлік з ХІІІ століття, стає усталеною традицією. Також це спроба привабити ще більше туристів у край, мова зараз не тільки про українських мандрівників. Адже на доволі незначній відстані є дві значущі пам’ятки історії, що у минулому відіграли роль у житті одразу кількох значущих держав та імперій.

Опісля закінчення ралі відбудеться ще один ретро-захід. Екіпажі автівок проведуть конкурс елеганції, вдягнувшись в одяг періоду випуску їхнього авто. Це дійство повинно бути вельми строкате і дуже яскраве. Воно припаде до смаку всім: і сучасним модницям та автолюбителям, і досвідченим чоловікам та пані, що забажають згадати свої бурхливі юнацькі роки.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина