Середа, 20 січня 2021
. -3 oC облачно с прояснениями

EUR 33.80/34.40 USD 27.95/28.35
ukenru

Новини мiста

Серед переможців всеукраїнського конкурсу краси – юні кам’янчани

Pin It

У Вінниці вчетверте пройшов Всеукраїнський фестиваль краси, талантів та моди, в якому взяли участь 19 дітей з різних куточків України. Серед них – і маленькі кам’янчани. Повідолмляє  видання LK, з посиланням на сайт  міської ради.

Діти демонстрували свої таланти, артистичні здібності, вміння триматися на сцені та дефіле, брали участь у майстер-класах, фотосесіях та відеоуроках.

Оцінювали конкурсантів кваліфіковане журі у складі Тані Ворожевої (українська співачка, колишня учасниця гурту "REAL O"), продюсера Влада Сакіна, телевізійного фешн-експерта Світлани Теренчук, шоу-мена та учасника телепроекту "Танцюють всі" Сергія Небесного та інші.

В результаті випускниця ДНЗ 7 "Колобок" та майбутня учениця Кам’янця-Подільського НВК №9 Соломія Чорногуб отримала титул "Міс глядацьких симпатій". А маленький кам’янчанин - учень 1-В класу НВК №13 Владислав Стасик завоював Гран-прі та отримав можливість представляти Україну на конкурсі моди та таланту в Європі.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина