Понеділок, 18 січня 2021
. -13 oC пасмурно

EUR 33.65/34.25 USD 27.95/28.35
ukenru

Новини мiста

На Хмельниччину повернувся кримінальний авторитет «Молдаван»

Pin It

Йому вже забороняли в'їзд в Україну до 2022 року.

Про це повідомляє інтернет-видання Live Кам'янець з посиланням на сайт Є.

Ще в квітні цього року 38-річного мешканця Молдови видворили за межі України та заборони приїздити до нас протягом трьох років. Утім як повідомили прес-центрі управління Служби безпеки України, кримінальний авторитета на прізвисько «Молдаван», повернувся в нашу країну, незаконно перетнувши кордон.

«Громадянин сусідньої держави кілька років тому оселився у Хмельницькому, де вчинив низку злочинів, зокрема, передбачених ч. 3 статті 185 (крадіжка), ч. 1 статті 309 (незаконне зберігання наркотичних засобів) Кримінального кодексу України, - зазначили в секторі комунікацій Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області. - Під час відбування покарання він отримав кримінальний статус «наглядача» і контролював постачання заборонених речовин до установ з відбуття покарання. Крім цього, чоловік, знаючи про наявність рішення суду про його видворення з України, постійно переховувався від поліції та представників Державної міграційної служби».

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина