Субота, 30 травня 2020
. 9 oC сильный дождь

EUR 29.40/29.95 USD 26.65/27.05
ukenru

Новини мiста

Місто отримає кошти на реконструкцію стадіону імені Г.А. Тонкочеєва

Проект капремонту стадіону вже тривалий час був у переліку інвестиційних програм, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, а проектно-кошторисна документація була сформована ще у 2017 році. Передбачалося, що загальна вартість реконструкції – близько 12,5 млн. грн. Про це повідомляє  видання LK, з посиланням на сайт  міської ради.

29 травня під головуванням голови Хмельницької ОДА Вадима Лозового відбулося засідання комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору таких програм для фінансування їх у 2019 році. Було вирішено виділити з Фонду регіонального розвитку для нашого стадіону частину коштів - 3 млн. грн, а загалом фінансування усієї суми буде відбуватися протягом трьох років.

Відповідно до проекту, заплановано облаштувати бігові доріжки, декілька спортивних секторів, газонне покриття футбольного поля.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина