Середа, 30 вересня 2020
. 14 oC переменная облачность

EUR 32.75/33.35 USD 28.05/28.45
ukenru

Новини мiста

Через «Подільські товтри» неправомірно будували систему зрошення полів

Pin It

 

Це могло зашкодити природно-заповідному фонду.

Співробітники Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури виявили факт порушення у сфері охорони довкілля — несанкціонованого будівництва на території національного природного парку «Подільські товтри». За цим фактом прокурори розпочали кримінальне провадження. Передає  інтернет-видання LK, з посиланням на сайт "Є".

За інформацією прес-служби прокуратури Хмельницької області, один із суб’єктів господарювання, який займається обробітком земель, розпочав будівництво системи зрошення сільськогосподарських культур. Проте ця ділянка розташована поблизу території національного природного парку «Подільські товтри».

«Виявилось, що система зрошення неправомірно прокладена через земельну ділянку, яка входить до національного природного парку та перебуває під охороною держави. Це призвело до умисного пошкодження об’єкта природно-заповідного фонду загальнодержавного значення», — йдеться у повідомлені.

За цим фактом місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження за частиною 1 статті 252 (умисне пошкодження територій, взятих під охорону держави, та об’єктів природно-заповідного фонду) Кримінального кодексу України. Відповідальність за таке правопорушення передбачає накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на термін до трьох років.

Наразі тривають слідчі дії, а також оцінюється розмір завданої довкіллю шкоди.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина