23.09.2019
. 17 oC ясно

EUR 26.40/26.95 USD 24.15/24.45
ukenru

Новини мiста

Щоб рятувати Каньйон від затоплення, міська влада задіяла гідросистеми

Після сильної зливи 17-18 травня кількість води у Смотрицькому каньйоні збільшилася у 20 разів. Утім великої шкоди вона не завдала, оскільки ситуацію вдалося взяти під контроль.

Як повідомив на прес-конференції заступник міського голови Сергій Бабій, найбільш вразливою територією виявилася акваторія водного басейну №3 – від готелю «Біля річки» до Зіньківців, де вода піднялася майже на метр. Наразі ж її рівень різко падає. Передає  видання LK, з посиланням на  сайт міської ради.

«Паніки не відчували, бо щорічно проводимо навчання і до цього були готові, - каже Сергій Віталійович. – Вперше була задіяна система вирівнювання рівня води через гідроспоруди. Щоб штучно зменшити кількість води ми використали дві гідросистеми: шлюзи в самому Замковому мосту та Цибулівську ГЕС. До речі там задіяний великий шлюз, який ми останній раз відкривали ще 2006 року».  

Наразі ситуація на особистому контролі у міського голови Михайла Сімашкевича, який відразу дав доручення стосовно роботи штабу, що об’єднав усі необхідні служби. Кожних дві години вони звітують про стан справ. Загалом жодного будинку в каньйоні не затопило. Підтоплені лише городи місцевих мешканців. Заяви чи скарги від людей до міської ради не надходило.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина