23.09.2019
. 17 oC ясно

EUR 26.40/26.95 USD 24.15/24.45
ukenru

Новини мiста

У Хмельницькому обговорили питання пожежної безпеки в житлових будинках підвищеної поверховості

17 травня у м. Хмельницький відбулося навчання з ліквідації умовної пожежі у багатоповерховому житловому будинку.

Про це повідомляє  видання  LK  з посиланням на  ГУ ДСНС України в Хмельницькій області.

За легендою навчань, до Оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС у Хмельницькій області від мешканця одного із багатоповерхових будинків на вул. Проскурівській, що в обласному центрі, надійшло повідомлення про пожежу.

За викликом негайно було направлено чергове відділення рятувальників 1 Державного пожежно-рятувального загону на автоцистерні та відділення на висувній автодрабині довжиною до 60 м. Як виявилось, умовна пожежа виникла на 4-му поверсі житлового будинку, верхні поверхи задимлені, в житлових квартирах знаходяться люди, яких необхідно негайно евакуйовувати за допомогою автодрабини. Проте, через відсутність кругового проїзду до будинку для пожежної техніки та недотримання протипожежних відстаней до сусідніх будівель автодрабина не має можливості для під’їзду до будівлі та розгортання рятувального обладнання. Крім того, в житловому будинку відсутні системи протипожежного захисту, що може призвести до пізнього виявлення пожежі, несвоєчасного повідомлення мешканців про її виникнення, а також не дає змоги мешканцям будинку самостійно евакуюватися з верхніх поверхів. Як наслідок, – можливі значні матеріальні втрати, а найголовніше – виникає загроза для здоров’я та життя людей.  

Тож завдяки навчанням рятувальники намагалися «відкрити очі» забудовникам на нагальну проблему – порушення дотримання протипожежних норм під час будівництва будівель і споруд.

Після навчань у приміщенні Хмельницької міської ради відбулась нарада, у якій взяли участь представники міської влади, відділу містобудування та архітектури облдержадміністрації, рятувальники, керівники будівельних компаній, громадські організації, представники ЖЕКів та ОСББ, які зверталися до Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області з проблемними питаннями, а також  засоби масової інформації. На зібранні присутні розглянули проблемні питання щодо забудови міста, зокрема, виконання заходів з пожежної безпеки у житлових будинках підвищеної поверховості та обговорили можливі шляхи їх вирішення.

 

 

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина