23.09.2019
. 22 oC пасмурно

EUR 26.40/26.95 USD 24.15/24.45
ukenru

Новини мiста

У Кам’янці-Подільському відзначили День полонії

Генеральне Консульство Республіки Польща у Вінниці відзначило в Кам’янці-Подільському День полонії та поляків за кордоном і 228-му річницю прийняття Конституції 3 травня, передає  видання LK  з посиланням на  прес-службу  Кам`янець-Подільської міської ради.

Захід відбувся вчора, 10 квітня, в міському Будинку культури за участю представників міської влади та міського голови Михайла Сімашкевича, Генерального консула Республіки Польща у Вінниці Дамяна Цярціньскі та Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Польща в Україні Бартоша Ціхоцкі.

У своєму вітальному слові Михайло Сімашкевич наголосив на допомозі та підтримці, яку міста Польщі надавали впродовж усіх цих років співпраці.

- Дякую за те, що ви одними з перших простягнули руку допомоги нашому місту в перший рік війни. І не лише фінансово, але й духовно. Дякую за підтримку і спільні проекти, - наголосив міський голова.

Після офіційної частини свята присутні, а це і юні глядачі, переглянули мультимедійну виставу «Попелюшка» у виконанні польської театральної студії Вільнюса, яку привезло до Кам’янця Консульство.

 Читайте також: Погода на вікенд 11-12 травня

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина