Вівторок, 02 червня 2020
. 9 oC дождь

EUR 29.40/30.05 USD 26.50/26.90
ukenru

Новини мiста

Погода на вікенд 11-12 травня

фото: Василь Озимок

В області  очікуються  опади.

Найближчі два дні на Хмельниччині будуть з опадами. Дощі можуть розпочатися ще сьогодні під вечір та періодично випадатимуть і в суботу, і в неділю.

За прогнозами Українського гідрометеоцентру, у суботу денна температура повітря очікується в межах 17-19 тепла. Уночі стовпчики термометрів опустяться до семи-дев’яти градусів з позначкою «плюс». Дощ, а місцями грози, синоптики передбачають на усій території області. Схожий температурний режим та дощову погоду прогнозують і на неділю, 12 травня.

Сайт «Синоптик» також прогнозує дощі. Весь день у Кам'янці-Подільському буде хмарним. З ранку і до пізнього вечора йтиме дрібний дощ.

«Поки десь періодично з`являється сонце, треба швидко встигнути його зафіксувати і підставити носа для нових веснянок, бо вже незабаром - знову дощі. 11-12 травня у більшості областей України переважатиме волога погода з періодичними дощами. Температура повітря підвищиться і дощі можуть у теплій атмосфері супроводжуватися грозами. Протягом дня стовпчики термометрів коливатимуться в межах +16+22 градусів. Вночі буде, звичайно, холодніше, +6+13 градусів», - зазначає на своїй сторінці у фейсбуці синоптик Наталка Діденко.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина