Вівторок, 02 червня 2020
. 8 oC дождь

EUR 29.40/30.05 USD 26.50/26.90
ukenru

Новини мiста

У місті провели регіональну нараду з питань поширення кору

Представники медичної галузі спільно з освітянами обговорили стан захворюваності на цю хворобу на Хмельниччині та основні заходи попередження загрози. Зі слів заступника директора Департаменту охорони здоров’я Хмельницької обласної адміністрації Тетяни Косовської, наша область – одна з областей, де було зафіксовано найбільше хворих на кір цього року. І основна причина – велика кількість невакцинованих людей. Про це повідомляє  видання LK, з посиланням на сайт  міської ради.

«Особливо невтішними показники були в Красилівському, Дунаєвецькому, Кам’янець-Подільському районах, в самому Хмельницьку. Багато хворих реєструвалося в січні, лютому та березні, і 52% з них – дорослі, хоча хвороба вважається дитячою, - каже Тетяна Петрівна. - На жаль, був і один летальний випадок – у Городоцькому районі. Наступна ж інфекція, яку з острахом передбачають медики, - дифтерія».

Утім захист від усіх вакцино-контрольованих хвороб передбачений Національним календарем щеплень. Але склалася ситуація, коли проти жодної інфекції не досягнуто достатнього відсотку щеплень при тому, що наразі в Україні є достатньо усіх вакцин. А пояснюється це низьким рівнем санітарної культури та вимогливості медпрацівників. Тому наразі питання імунізації населення має вагоме значення на державному рівні. Більше того, цьогоріч навіть Всесвітня організація охорони здоров’я визнала відмову від щеплень загрозою людства.

Найкращими ж вакцинами, які допоможуть вберегтися від кору, є комбіновані вакцини - американська «M-M-R II» та бельгійська «Пріорикс». Обидві безпечні, ефективні та гарантовані державою безоплатно в рамках Національного календаря щеплень.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина