23.09.2019
. 22 oC пасмурно

EUR 26.40/26.95 USD 24.15/24.45
ukenru

Новини мiста

У Кам'янці-Подільському пройшов фольклорний фестиваль

У Кам’янці-Подільському відбувся фестиваль народної музики та мистецтва «Фольк-Фест», в рамках якого в місті упродовж трьох днів проводилися колоритні заходи. Про це повідомляє  видання  LK  з посиланням на  прес-службу  міської ради.

Кам’янчани та гості з 1 по 3 травня відгуляли театралізоване дійство «Подільські викрутаси», народні гуляння «Скарбниця троїстих музик», «Свято біля Ратуші».А 4 травня площа біля Ратуші зібрала 40 колективів з усього регіону, а також Чернівецької, Івано-Франківської, Чернігівської областей на п’ятий  Folk-Fest «Нетлінна спадщина глибин Дністра». Шанувальники народного мистецтва мали змогу поринути в атмосферу чудових українських традицій – з барвистими костюмами, дзвінкими піснями і запальними танцями. Паралельно з концертними виступами на сцені, для гостей свята працювали майстри традиційних українських занять, демонструючи свої роботи та сам процес вишивання, ткацтва, печворку, писанкарства.

 Читайте також: Синоптики попереджають про сильні дощі та заморозки

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина