22.07.2019
. 25 oC легкий дождь

EUR 28.50/29.20 USD 25.60/26.00
ukenru

Новини мiста

У Кам’янці відсвяткують 235 років повітроплавання

Цього року відзначаємо 235 років першого польоту повітряної кулі в Україні, який відбувся 1784 року саме в Кам'янці-Подільському! А паралельно – фестиваль повітряних куль 17-20 травня. Про це повідомляє видання LK, з посиланням на сайт  міської ради.

У рамках заходів, крім вільних польотів над середньовічним Кам'янцем-Подільським за участю 15 екіпажів, планується відкрити пам'ятний знак-скульптуру, здійснити реконструкцію першого запуску повітряної кулі, а також організувати виставку юних художників. Тож Кам'янець-Подільський в дні фестивалю повітряних куль подарує гостям свято, безліч розваг і неперевершену атмосферу.

Помилуватися аеростатами можна буде щодня вранці і ввечері, а при бажанні взяти безпосередню участь в ознайомлювальних польотах, відчути радість свободи і приєднатися таким чином до товариства балуністів.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина