Неділя, 07 червня 2020
. 19 oC небольшой дождь

EUR 29.70/30.40 USD 26.40/26.85
ukenru

Новини мiста

Кам’янець веде співпрацю з трастовим фондом Фінляндії

Трастовий фонд Фінляндії вибрав два міста – Київ і Кам’янець-Подільський, де планується впровадження пілотних проектів з будівництва біогазових установок з відходів  виробництва.

Наразі за ініціативи Володимира Мельниченка та підтримки  міського голови Михайла Сімашкевича, директора КП «Міськтепловоденергія» Валерія Гордійчука проводиться тісна співпраця із трастовим фондом Фінляндії, - повідомляє  інтернет-видання LK, з посиланням на сайт міської ради.

Враховуючи те, що в межах міста є два потужних переробних підприємства – ДП «Довжоцький спиртзавод» та ПАТ «Авіс», які мають відходи виробництва барду та курячий послід, то доцільно було б збудувати в місті установки з переробки цих відходів на біогаз за технологією Фінляндії, яка зараз активно впроваджується в країнах Європи, Китаю та інших.

Проект попередньо погоджений із Трастовим фондом Фінляндії і через отримання гранду на суму 300 тис. євро  планується розробити проектно-кошторисну документацію.

Після тендеру на території Кам’янця–Подільського планується будівництво трьох біогазових установок, які вироблятимуть біогаз насамперед із курячого посліду, і вже потім барди, намулу та інших відходів рослинництва.

Для цього з 6 по 7 травня до міста завітають фахові спеціалісти з міста Гельсинки, аби обстежити ділянки, виділені під будівництво. Будівництво таких об’єктів є нешкідливим для навколишнього середовища, екології та людей і дасть можливість додатково отримувати 8 млн. кубів біогазу.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина