Понеділок, 13 липня 2020
. 18 oC переменная облачность

EUR 30.15/30.87 USD 26.85/27.25
ukenru

Новини мiста

У травні в Кам’янці-Подільському пройде новий фестиваль

Дійство буде присвячене першому польоту на повітряній кулі.

В Кам’янці-Подільському в травні святкуватимуть річницю першого польоту на повітряній кулі в Україні. Саме цій події приурочать новий фестиваль під назвою «Тріумфальна арка». Повідомляє  видання LK, з посиланням на "Є".

«До 235-річчя від дня першого запуску повітряної кулі в Кам’янці-Подільському 18 травня буде проведено реконструкцію цього польоту. Безпосередньою організацією займатиметься Федерація повітроплавання України за підтримки Кам’янець-Подільської міської ради. А команда реконструкторів історичного музею-заповідника створюватиме антураж XVIII століття».

Як відомо, саме в Кам’янці-Подільскому в 1784 році відбувся перший політ повітряної кулі, наповненої гарячим повітрям, про що йдеться в листі Мацея Каспровича професора фізики у семінарії Подплавського в Кам’янці, до свого колеги Яна Шнядецького. Оригінал листа зберігається у відділі рукописів бібліотеки Ягелонського Університету у Кракові (Польща).

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина