22.07.2019
. 25 oC легкий дождь

EUR 28.50/29.20 USD 25.60/26.00
ukenru

Новини мiста

У Кам'янець-Подільському районі у виборчих списках зафіксовано "Мертві душі": ОПОРА

За інформацією координатора мережі «ОПОРА» Андрія Попика у Хмельницькій області зафіксовано два випадки коли у виборчих списках громадяни знаходили прізвища своїх померлих родичів. Зокрема випадки зафіксовано у Дунаївцях та Кам’янець-Подільському районі, передає  інтернет-видання LK.

Громадяни запевняють, що прізвища померлих родичів були внесені у списки і в першому турі виборів. Також вони уточнюють, що зверталися після першого туру про виключення «мертвих душ» з виборчого реєстру, - доповнює Андрій Попик.

Проте про звернення щодо виключення померлих родичів з виборчих списків відомо лише зі слів громадян, інформація не уточнювалась. Координатор розповідає, що кількість спостерігачів на дільницях Хмельницької області мінімальна. Є дільниці, де присутні лише спостерігачі від мережі «ОПОРА», а є де вони взагалі відсутні. Андрій Попик пояснює це тим, що в кандидатів стався дефіцит кадрів і вони змушені були розділити працівників для роботи в дільничних виборчих комісіях.

Також на Хмельниччині виявлено випадки, коли бюлетні громадянам видавали без перевірки документів.

Тому не зрозуміло чи будуть результати об’єктивними на виборчих дільницях, де спостерігачі відсутні. – резюмував координатор.

За його словами великої кількості правопорушень не зафіксовано.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина