Неділя, 07 червня 2020
. 18 oC небольшой дождь

EUR 29.70/30.40 USD 26.40/26.85
ukenru

Новини мiста

Відкриття турсезону у Кам'янці-Подільському: новий рекорд, сотні бандуристів та частування голубцями (ФОТО)

Ратушу «одягнули» в намисто.

Учора, 20 квітня, у Кам'янці-Подільському  відкривали туристичний сезон. Для того, аби показати гостям свята, що місто привабливе не лише архітектурно, організатори запланували чимало різнотематичних заходів.

«Цього ж року слоган свята – «Кам'янець на Поділлі — український колорит». І не просто так. Змінюється світ, з'являються нові технології і все менше людей звертається до свого коріння і традицій, які повинні передаватися з покоління в покоління. Наше місто завжди було особливим, таким ми і хочемо залишатися: містом, яке пам'ятає свою історію», - написав на сторінці у Фейсбуці міський голова Михайло Сімашкевич.

Аби передати увесь колорит міста, відбулось масове частування подільськими голубцями від рестораторів. Міську Ратушу «одягнули» в українську прикрасу – намисто. Також встановили черговий рекорд – понад 500 жінок та дівчат одягнули цю народу прикрасу одночасно.

 

«У рамках відкриття туристичного сезону відкрили перший камінь Меморіалу Присязі на вірність Україні, присвячений 100-річчю УНР. Таким чином, закарбували знаменну сторінку в історії Кам’янця – коли він був столицею УНР. Тепер кожен турист дізнається про таку роль міста», - написав Михайло Сімашкевич.

Окрім того, відбувся гастрономічний конкурс, показ етноодягу, шоу байкерів, в рамках фестивалю бандурного мистецтва на одній сцені виступили 200 бандуристів.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина