Четвер, 28 травня 2020
. 12 oC пасмурно

EUR 29.20/29.90 USD 26.70/27.11
ukenru

Новини мiста

Офіційне відкриття турсезону у Кам`янці-Подільському вже сьогодні

О 17:00 в Кам`янці-Подільському офіційно відкриється турсезон. Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомив міський голова Михайло Сімашкевич.

Упродовж тих років, відколи ми відкриваємо туристичний сезон, завжди придумуємо його концепцію. Кам'янець уже був активним, спортивним, магічним, середньовічним і ретро.  Цього ж року слоган свята - "Кам'янець на Поділлі - український колорит". І не просто так. Змінюється світ, з'являються нові технології і все менше людей звертається до свого коріння і традицій, які повинні передаватися з покоління в покоління. Наше місто завжди було особливим, таким ми і хочемо залишатися: містом, яке пам'ятає свою історію... Тому всіх запрошую долучатися до сьогоднішніх заходів: о 13.00 відкриваємо перший камінь Меморіалу Присязі на вірність Україні по вул. Лесі Українки. З 15.00 зустрічаємося на площі Польський ринок. О 17.00 офіційно відкриваємо турсезон і встановлюємо рекорд. І завершиться наша зустріч виступом ансамблю "Козаків Поділля". Чекаємо!

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина