Вівторок, 02 червня 2020
. 9 oC дождь

EUR 29.40/30.05 USD 26.50/26.90
ukenru

Новини мiста

В Кам’янці-Подільському готуються до рекордних автоперегонів

Перша презентація ралі «Фортеця» відбудеться вже в суботу, 20 квітня. Про пише  видання LK, з посиланням на "Є".

В Кам’янці-Подільському 11-12 травня вперше відбудеться спортивна подія міжнародного рівня – ралі «Фортеця». Як повідомляють в прес-службі міської ради, участь в автоперегонах візьме близько 50-ти екіпажів. Це – рекордна кількість. Приїдуть команди з Литви, Естонії, Латвії, Німеччини, Чехії та всієї України. Організатори заявляють, що це буде не просто ралі, а триденне дійство із відкриттям біля Ратуші, шоу в Старій фортеці та фан-зоною.

«За словами представників Автомобільної федерації України, змагання передбачають не лише спортивний інтерес для пілотів і штурманів, але й шоу для глядачів. Траса задіє дороги міста і району, зокрема і стару частину Кам’янця. Для цього буде здійснено всі заходи безпеки, якій приділяють найбільшу увагу», - зазначають в прес-службі.

Додають, що перша презентація ралі «Фортеця» відбудеться вже в суботу, 20 квітня, в день відкриття туристичного сезону на одному з фестивальних майданчиків по вулиці Троїцька.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина