23.09.2019
. 13 oC ясно

EUR 26.40/26.95 USD 24.15/24.45
ukenru

Новини мiста

Кого шукають роботодавці Хмельниччини та які зарплати пропонують

Найбільше платять далекобійникам та будівельникам.

У січні-березні 2019 року в базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічувалось 10,9 тисячі вакансій. В середньому роботодавці пропонували їм 5 279 гривень зарплати. Про це інформує інтернет-видання LK, з посиланням на сайт "Є".

«Щодо найзатребуваніших професій, то 70% з них – робітничі. Стійким попитом продовжують користуватися професії металообробки, будівництва, транспорту, агропромислового комплексу, сфери торгівлі та послуг. Потрібні менеджери, бухгалтери, економісти та інженери з досвідом роботи, лікарі, вчителі. Крім того, існує потреба в робітниках найпростіших професій — підсобні робітники, прибиральники, двірники, вантажники», - зазначають в обласному центрі зайнятості.

Водночас, топ-10 вакансій, які були найбільш популярними у 2018 році — водій, підсобний робітник, тракторист-машиніст, продавець, оператор, охоронник, продавець-консультант, швачка, кухар, бухгалтер. Середній розмір оплати праці становив 4 620 гривні.

Згідно із даними роботодавці у першому кварталі цього року на цих ресурсах найбільше шукали спеціалістів у заклади харчування, який пропонували від 4 до 15 тисяч гривень зарплати в місяць. А от у порівнянні з четвертим кварталом 2018 року, таким працівникам пропонували в середньому на тисячу гривень менше.

У сфері торгівлі потрібні продавці та торгові представники. У січні березні 2019 року їм готові були платити від 6-6,5 тисячі гривень та 10-18 тисяч гривень відповідно. У жовтні-грудні 2018 продавцям пропонували 5-9 тисяч гривень, а торговим представникам 7-15 тисяч гривень.

Затребуваними були й водії вантажних авто та далекобійники, яким у першому кварталі цього року пропонували 7-20 тисяч гривень, а в попередньому - на п’ять тисяч гривень більше. Фахівцям у сфері будівництва минулого року пропонували 4-24 тисячі гривень, залежно від спеціалізації, от цьогоріч обіцяли 4-16 тисяч гривень.

Активно роботодавці шукають і швачок, загалом наразі на сайті «Є» та «jobs.km.ua» розміщено понад 300 таких вакансій. Зарплату їм не піднімають і не опускають, тримається їх заробіток на рівні 8-15 тисяч гривень. Значно більше цьогоріч пропонують двірникам, комірникам та завгоспам – від 3 до 12 тисяч гривень, коли у четвертому кварталі 2018 року ця сума складала 2,5-8 тисяч гривень.

Самі ж безробітні, або ті, хто просто хотів змінити роботу, у стірчці пошуку на сайті «Є» та «jobs.km.ua» моніторили вакансії водіїв, бухгалтерів, операторів, швачок, прибиральниць. До речі, такими є показники як в останньому кварталі 2018 року, так і в січні-березні 2019 року.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина