23.09.2019
. 17 oC ясно

EUR 26.40/26.95 USD 24.15/24.45
ukenru

Новини мiста

Довідник унікальних сувенірів презентуватимуть в Кам’янці-Подільському

Його буде представлено під час відкриття туристичного сезону.

 

Упродовж 19-21 квітня у Кам’янці-Подільському відкриватимуть туристичний сезон 2019 року. Про це повідомляє  видання LK з посиланням на "Є". Окрім чималої кількості культурних розваг, організатори також запланували предзентаці довідника унікальних сувенірів. Як зазначають на сайті Кам’янець-подільської міської ради, до цього туристичного продукту увійдуть роботи вісімнадцяти подільських майстрів. Усі – виготовлені власними руками, і в них переплітається традиція і сучасність.

«Щоб переконати вкотре туристів, що донині в Кам’янці-Подільському збереглися давні надбання наших предків: вишивання, писанкарство, ткацтво, гончарство, різьбярство, ковальство, довідник «Кам’янець. Український сувенір» буде представлено під час відкриття туристичного сезону. Його концепція, цього року, нагадаємо, полягає в презентації подільського колориту», - зазначають в повідомленні.

Поспілкуватися з подільськими творцями і побачити їх роботи можна буде 20 квітня з 13.00 до 18.00 на площі Польський ринок. Крім того, кожен бажаючий зможе взяти участь в авторських майстер-класах.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина