23.09.2019
. 13 oC ясно

EUR 26.40/26.95 USD 24.15/24.45
ukenru

Новини мiста

У Кам’янці-Подільському реставруватимуть церкву святих Петра і Павла за понад 600 тис грн

На необхідні  роботи  потрібно понад 600 тисяч гривень.

Минулого тижня депутати Кам’янець-Подільської міської ради затвердили програму ремонтно-реставраційних робіт, які потребує Петропавлівська церква – пам’ятка архітектури національного значення, яка побудова у 16 столітті.

Відповідне рішення було прийнято в ході 71 сесії Кам’янець-Подільської міської ради. Загальна вартість робіт складає 619 тисяч 647 гривень. Фінансування Програми здійснюватиметься за кошти міського бюджету, підприємств та інших джерел, не заборонених законодавством.

Одержувачем коштів є Національний історико-архітектурний заповідник «Кам’янець», а персональна відповідальність за цільове використання коштів лежить на директорі заповідника Василі Фенцурі.

Нагадаємо, що церква святих Петра і Павла є найдавнішою збереженою християнською сакральною спорудою Кам’янця-Подільського та знаходиться у Старому місті за адресою, вул. Татарська, 9. Точна дата зведення церкви невідома. Перші згадування відносять до другої половини 14 століття. Дослідники, ґрунтуючись на аналізі архітектурних рис храму та місця в міській забудові, схиляються до висновку, що церква могла бути збудована в 15, або на початку 16 століття. Згодом думки були підтверджені достовірними документальними свідоцтвами про вже існуючу церкву у 1591-1593 роках.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина