Вівторок, 25 лютого 2020
. 6 oC пасмурно

EUR 26.15/26.67 USD 24.20/24.57
ukenru

Новини мiста

Здійснено профілактичне відпрацювання місць можливої торгівлі рослинами

В рамках проведення заходів під умовною назвою «ПЕРВОЦВІТ-2019» працівниками Кам’янець-Подільського відділу поліції спільно з державним інспектором з охорони навколишнього природного середовища у Хмельницькій області здійснено профілактичне відпрацювання місць можливої торгівлі рослинами, занесеними до Червоної книги України, передає видання LK.

В ході відпрацювання було виявлено та задокументовано факти продажу цибулі ведмежої (відомої також під народними назвами левурда, леверда, дикий часник, черемша) – рідкісний вид, продаж якого заборонено на підставі ст. 9 Закону України «Про рослинний світ», а також Закону України «Про охорону навколишнього середовища», незалежно від того, були рослини зібрані торгуючими власноруч чи ні.

Відповідальність за дане правопорушення передбачає накладення штрафу в розмірі до 3665 грн.

Закликаємо не продавати та не купувати рідкісні червонокнижні рослини, а в разі виявлення таких фактів повідомляти поліцію.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!
Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина