Вівторок, 25 лютого 2020
. 3 oC облачно с прояснениями

EUR 26.15/26.67 USD 24.20/24.57
ukenru

Новини мiста

Для кам’янецьких військовослужбовців зводять покращені казарми

У військових гарнізонах Хмельницької області продовжується будівництво казарм покращеного планування для військовослужбовців Збройних Сил України, про це інформує видання  LK з посиланням на сайт міської ради.

Як повідомляє інформагентство Міноборони у м. Хмельницький, реалізація найбільшого в області за часи незалежності держави проекту здійснюється в рамках виконання доручення Президента України по будівництву житла для українських військових. Одночасно зводять 14 приміщень для понад 1700 військовослужбовців у різних куточках області: 11 будівель в Хмельницькому та 3 у Кам’янець-Подільському. Вже на початку ІІ-го півріччя планується здати в експлуатацію 1 казарму покращеного планування в Кам’янець-Подільському та 3 в Хмельницькому.

Також очікується, що до кінця 2019 року військовослужбовці заселяться до решти будівель. Проект з житловим фондом для військовослужбовців у гарнізонах Хмельниччини продуманий до деталей. Він відповідає стандартам НАТО. Кошти на зведення житлових комплексів виділено з державного бюджету України.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!
Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина