19.10.2019
. 13 oC ясно

EUR 27.45/28.05 USD 24.85/25.25
ukenru

Новини мiста

За внесення недостовірних даних до інформаційних систем на Хмельниччині засуджено працівника податкової інспекції

Як повідомив перший заступник керівника Кам’янець-Подільської  місцевої прокуратури Юрій Вятровський, працівниками місцевої прокуратури в суді доведено вину працівника державної податкової інспекції у вчиненні службового підроблення та несанкціонованої зміни інформації, яка обробляється в автоматизованих системах. Про це повідомляє  видання  LK  з посиланням на  прес-службу  прокуратури Хмельницької області.

Перебуваючи на посаді головного державного інспектора та маючи доступ до однієї із автоматизованих інформаційних систем, жінка внесла до неї завідомо неправдиві відомості щодо поданих фізичною особою-підприємцем документів.
Це вона зробила з метою укриття недостовірної та несвоєчасної реєстрації повідомлень підприємця про прийняття на роботу найманих працівників.

Стороною обвинувачення в суді повністю доведено винуватість вказаної особи у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 362 (несанкціонована зміна інформації, яка оброблюється в автоматизованих системах, вчинена особою, яка має право доступу до неї) та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України.


Вироком Дунаєвецького районного суду засудженій особі призначено покарання у виді штрафу в розмірі 10,2 тис грн. Окрім того, її позбавлено права обіймати посади, пов’язані із здійсненням організаційно-розпорядчих і адміністративно-господарських функцій, строком на 1 рік.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина