18.10.2019
. 13 oC ясно

EUR 27.45/28.05 USD 24.85/25.25
ukenru

Новини мiста

Ратушу вберуть в намисто: у місті над Смотричем до відкриття турсезону готують сюрприз

Жителів та гостей запрошують доєднатися до колоритного флешмобу. Про це повідомляє  видання  LK  з посиланням на  сайт Є.

Візитівкою цьогорічною туристичного сезону, який проходитиме під гаслом «Кам’янець на Поділлі – український колорит», стане… намисто. Про це повідомляють в прес-службі міської ради.

«Ця жіноча прикраса має глибоке символічне значення, кажуть організатори відкриття туристичного сезону. А тому закликають усіх кам’янчанок і гостей міста одягти 20 квітня вишиванки і приєднатися до фольклорного флешмобу «Подільське намисто», - йдеться у дописі.

Зазначається, що для організації дійства буде закуплено 40 тисяч червоних намистинок. За годину до початку дійства всі бажаючі зможуть власноруч виготовити собі прикрасу. А далі розпочнеться фольклорний обряд, учасниками якого стануть понад п’ять сотень подолянок. Увібраною в намисто буде й сама Ратуша. Дійство відбуватиметься на площі Польський ринок після 16.00.

В міськраді кажуть, що ідею презентації подільського колориту на цьогорічному заході «підкинув» самобутній художник, невимовний дослідник подільської старовини 20 століття Олександр Грен, відомий унікальним стилем і баченням української культури. Саме одна з його подолянок прикрасить афіші та програму відкриття туристичного сезону.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина