23.10.2019
. 13 oC слегка облачно

EUR 27.35/27.95 USD 24.65/25.05
ukenru

Новини мiста

Телеведучий Дмитро Комаров прилітав до Кам’янця-Подільського

7 квітня, кам’янчани тепло зустрічали телеведучого Дмитра Комарова на місцевому аеродромі. Дмитро прилетів до Кам’янця-Подільського на маленькому чотиримісному літаку в рамках встановлення рекорду України на найбільшу кількість відвіданих аеродромів за три льотних дні. Про це повідомляє  видання  LK  з посиланням на  інтернет-видання "Vdalo.info".

Таким чином Дмитро хоче показати, що Україна має великий потенціал у розвитку малої авіації, а 80 сертифікованих аеродромів є важливою частиною транспортної системи нашої країни. Що ж стосується малої авіації, вона може ефективно використовуватись в рятувальних та військових цілях, допоможе контролювати вирубку лісів тощо. І хоча у Дмитра було лише півгодини на спілкування з глядачами, він встиг подарувати максимум позитивних емоцій. Численні фото, селфі, відеопривітання – Дмитро намагався нікого не обділити увагою.

Попри прохання ведучого утворити коло для зручності, кам’янчани буквально притиснули Дмитра Комарова до огорожі.  Але настрій Дмитру це не зіпсувало, він був терплячим та уважним до кожного.

 


Дмитро, ви зібрали сьогодні більше людей, ніж Тимошенко. Вам варто замислитись про висування в Президенти, – пожартував хтось із кам’янчан.
Діти підготували для Дмитра Комарова чимало подарунків, малюнків та з особливим нетерпінням чекали на приліт телеведучого.

І поки Комаров фотографувався з глядачами, механіки виконували ремонтні роботи: через неякісне паливо вийшов з ладу паливний фільтр літака.

Але як повідомили механіки місцевого аеропорту, проблему вдалось швидко ліквідувати, тож безпеці польоту нічого не загрожує. Також нам продемонстрували осади у паливі, які й стали причиною поломки.

Відмітимо, Кам’янець-Подільський Дмитро Комаров відвідав вже в останній, третій день мандрівки, яка розпочалась 5 квітня з міста Коломия на Івано-Франківщині. Житомир, Київ, Львів, Харків, Дніпро, Вінниця, Одеса та багато інших міст увійшли у маршрут польоту команди. Кам’янець-Подільський став 31-им у списку.В середньому команда здійснювала від 8 до 12 посадок в день, а загальний маршрут склав понад 3000 км. Пілоти чергувались між собою за штурвалом. Управляв літаком і сам Дмитро Комаров, який є учнем Ігоря Табанюка.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина