18.10.2019
. 13 oC ясно

EUR 27.45/28.05 USD 24.85/25.25
ukenru

Новини мiста

Сонячний годинник у Кам'янці-Подільському відкриють навесні

Відкриють годинник навесні.

 Два роки тому у Кам'янці-Подільському розпочались роботи над спорудженням сонячного годинника. Як  повідомив  міський голова Михайло Сімашкевич на сторінці у Фейсбуці, наразі розроблена проектно-кошторисна документація і у травні планують завершити усі роботи.


«Багато кам'янчан та гостей міста запитують, які роботи проводяться на території Польського ринку. Два роки тому ми розпочали працювати над проектом будівництва сонячного годинника, який буде відображати час в реальному часі. Для цього було залучено 8 організацій з різних областей України. Зараз проектно-кошторисна документація готова, підведена вода та електрика, проводяться земельні роботи», - розповів міський голова.


Михайло Сімашкевич зазначив, що територію навколо годинника обкладуть тротуарною плиткою, встановлять лавки та висадять декоративні дерева. Роботи із будівництва планують завершити до Дня міста Кам'янця-Подільського, яке відзначають у середині травні.
 

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина