19.10.2019
. 13 oC ясно

EUR 27.45/28.05 USD 24.85/25.25
ukenru

Новини мiста

«Ліга сміху 2019»: «Джекі Чан» і кам’янчани пройшли далі (відео)

Цього разу «Наш формат» вперше потрапив у батл. Про це повідомляє  видання  LK  з посиланням на  сайт Є.

У п'ятницю, 5 квітня, в ефірі каналу «1+1» вийшов випуск чергової гри ювілейного сезону «Ліги сміху». Жартувати і дивувати глядачів шість команд коміків разом із їх зірковими тренерами. Серед них – Юрій Ткач і кам’янчани «Наш формат».

Тема випуску – «Легендарні коміки». Учасники мали показати свою інтерпретацію образів всесвітньо відомих особистостей. Гумористи «Нашого формату» розказали свою історію про відомого актора та майстра бойових мистецтв – Джекі Чана.

Жарти про поїздки кінозірки в Україну та фантазії, як знімаються бойові сцени за його участі в українських фільмах, щоразу підтримував зал. Яскравий номер – про бабусю на базарі, яка навчилася застосовувати новітні технології. Але членам журі цього було не достатньо і кам’янчани вперше відправилися в батл.

«Зворотня розминка» вдалася «Нашому формату» і вони стали першою командою, кого судді обрали для подальшої участі в шоу. А батл програла команда «Та та та» і саме вона покиналу проект.

Нагадаємо, минулого тижня команди грали полотно на тему «Великі політики». Темою виступу для команди з Хмельницького «Отдыхаем вместе» став китайський імператор Цінь Ши Хуан-ді.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина