19.10.2019
. 12 oC ясно

EUR 27.45/28.05 USD 24.85/25.25
ukenru

Новини мiста

До уваги кам'янчан: Повідомте про зауваження до списків виборців

21 квітня відбудеться другий тур чергових виборів Президента України. 

Відділ ведення Державного реєстру виборців просить до 14 квітня звернутися до них тих громадян, в кого були зауваження до списків виборців під час голосування 31 березня.


Хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати «Особистий кабінет виборця». Цей програмний ресурс функціонує на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua) з метою отримання виборцем інформації про включення його до реєстру в будь-який час та в будь-якому місці. Для того, щоб отримати дану інформацію, необхідно зареєструватися на вказаному ресурсі і через деякий час на вашу електронну адресу надійде відповідь.

Якщо у вас немає доступу до мережі Інтернет, зверніться з паспортом до відділу ведення Державного реєстру виборців за адресою: м. Кам’янець-Подільський, майдан Відродження, 1 каб. 316 (ІІІ поверх адмінбудівлі міської ради), тел. (03849) 35334.

Звертаємо Вашу увагу, що відділ буде працювати 6, 7, 13, 14, 20, 21 квітня, - йдеться у повідомленні.


 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина