Середа, 26 лютого 2020
. 3 oC переменная облачность

EUR 26.15/26.67 USD 24.20/24.57
ukenru

Новини мiста

Запроваджено новий вид допомоги на дітей

З метою покращення матеріального стану багатодітних сімей, створення належних умов для виховання дітей Урядом з 1 квітня запроваджено новий вид допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, повідомляє інтернет-видання  LK з посиланням на сайт міської ради.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 13 березня 2019 року №250, допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, надається одному з батьків дитини, котрі постійно проживають разом з дитиною. Така допомога призначається на третю і кожну наступну дитину з місяця звернення до органу соціального захисту населення та виплачується щомісяця по місяць досягнення дитиною 6-річного віку включно.

Зазначена допомога призначається за зареєстрованим місцем проживання або за місцем фактичного проживання особи, яка претендує на призначення допомоги за умови надання довідки про неотримання допомоги за зареєстрованим місцем заявника.
У разі, коли в сім’ї одночасно народилося двоє і більше дітей, внаслідок чого сім’я набула статусу багатодітної, виплата допомоги здійснюється на кожну таку дитину. Розмір допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, становить 1700 гривень щомісячно.

Для призначення допомоги один з батьків, з яким постійно проживає дитина, особисто звертається до органу соціального захисту населення за умови пред’явлення паспорта громадянина України (паспортного документа іноземця) або іншого документа, що посвідчує особу та подає заяву, що складається за формою, затвердженою Мінсоцполітики, а також копії таких документів:

-    посвідчення батьків багатодітної сім’ї (з пред’явленням оригіналу) та посвідчення дитини з багатодітної сім’ї (з пред’явленням оригіналу);

-    свідоцтва про народження всіх дітей (з пред’явленням оригіналів).

Звертаємо увагу, що одним із документів, який подається для призначення допомоги є, зокрема, копія посвідчення дитини з багатодітної, оскільки дітям з багатодітної сім’ї посвідчення видаються з шести років, зазначена норма застосовується для дітей після виповнення шестирічного віку.

Водночас зазначаємо, що рішенням Уряду збережено право на отримання із 01.04.2019 року допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, особам, які звернуться за її призначенням протягом квітня – червня 2019 року.

Заступник начальника відділу соціальних гарантій, компенсацій та у справах сім’ї Анна Медведик

 

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!
Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина