18.10.2019
. 13 oC ясно

EUR 27.45/28.05 USD 24.85/25.25
ukenru

Новини мiста

Одягни намисто – приєднайся до подільського флешмобу!

Візитівкою цьогорічною туристичного сезону, який проходить під гаслом «Кам’янець на Поділлі – український колорит», стане… намисто, пише міська рада.

Ця жіноча прикраса має глибоке символічне значення, кажуть організатори відкриття туристичного сезону. А тому закликають усіх кам’янчанок і гостей міста одягти 20 квітня вишиванки і приєднатися до фольклорного флешмобу «Подільське намисто».

Для організації дійства буде закуплено 40 тисяч червоних намистинок. За годину до початку всі бажаючі зможуть власноруч виготовити собі прикрасу. А далі розпочнеться фольклорний обряд, учасниками якого стануть більше п’яти сотень подолянок. Увібраною в намисто буде й сама Ратуша. Усе це відбуватиметься на площі Польський ринок після 16.00.

Ідею презентації подільського колориту на цьогорічному заході «підкинув» самобутній художник, невимовний дослідник подільської старовини 20 ст. Олександр Грен, відомий унікальним стилем і баченням української культури. Саме одна з його подолянок прикрасить афіші та програму відкриття туристичного сезону.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина