18.10.2019
. 13 oC ясно

EUR 27.45/28.05 USD 24.85/25.25
ukenru

Новини мiста

Отрута в рибній консерві: на ботулізм захворіла 67-річна кам’янчанка

Стан здоров’я жінки був у вкрай важкому стані повідомляє  інтернет-видання LK  з посиланням на  сайт Є.

Святкування дня народження у родички обернулося для 67-річної кам’янчанки важкою хворобою. Жінка скуштувала домашню рибну консерву і заразилася ботулізмом. Про це розповіла лікар-гігієніст Кам’янець-Подільського міськрайонного відділу ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» Надія Канарчук.

«Після споживання рибної консерви, стан здоров’я жінки відразу погіршився – у неї піднявся тиск та порушилося дихання. Однак хвора не одразу звернулася до лікарні. Лише після того, як її навідала сусідка, котра помітила, що жінки спостерігаються зміни у вимові та голосі, її доправили до центральної районної лікарні. Медики спочатку підозрювали у хворої інсульт, адже у неї спостерігалося порушення центральної нервової системи, але згодом все таки поставили діагноз – ботулізм», - розповіла медик.

Лікар додала, що у вкрай важкому стані хвору перевели у реанімаційне відділення і почали вводити протиботулінічну сироватку. Після введення трьох доз хвора пішла на поправку.

До речі, минулого року в Хмельницькій області було зареєстровано вісім випадків ботулізму. У січні цього року на цю недугу захворіла подружня пара з Чорного Острова Хмельницького району. Чоловік з жінкою їли домашню тушонку.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина