18.10.2019
. 13 oC ясно

EUR 27.45/28.05 USD 24.85/25.25
ukenru

Новини мiста

У Кам’янці-Подільському відкрили перший в Україні сектор легкої атлетики із міжнародною сертифікацією

Схожих спортивних ядра є три на всю країну.

 

Днями відбулося урочисте відкриття легкоатлетичного ядра (сектору) на спортивному комплексі Кам?янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, повідомляє "Є".

За словами Президента федерації легкої атлетики області Олександра Прокопова цей спортивний сектор, чи як його ще називають ядро, поки що єдине в Україні серед трьох існуючих, який має сертифікацію Міжнародної федерації легкої атлетики.

«Тепер, на базі цього стадіону, можна проводити міжнародні змагання з легкої атлетики найвищого рівня. І вже у квітні на цьому стадіоні ми проведемо Чемпіонат України з метань. До нас приїдуть провідні спортсмени з усієї України і навіть з-за кордону», – каже Олександр Прокопов.

За його словами, в найближчому майбутньому тут, у Кам’янці-Подільському планують зробити центр підготовки збірної команди України з метань для виступів на олімпійських іграх та Чемпіонатах Європи і світу.

«Проект на реконструкцію цього стадіону федерація легкої атлетики, спільно з університетом зробили ще минулого року. Загальна вартість його 12 мільйонів гривень. На реконструкцію цього легкоатлетичного ядра кошти виділили з обласного бюджету. Обійшлися роботи у 750 тисяч гривень», – каже Олександр Прокопов.

В подальшому на стадіоні університету планують відкрити сектор для метання спису і ядра, бігові доріжки із сучасним покриттям.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина