Неділя, 23 лютого 2020
. 10 oC пасмурно

EUR 26.10/26.53 USD 24.20/24.51
ukenru

Новини мiста

Вибори-2019 у Кам’янці: видача бюлетенів та перешкоджання роботі ЗМІ

У четвер, 28 березня, в окружній виборчій комісії №193 розпочали видачу бюлетенів дільничним виборчим комісіям (ДВК) Кам’янець-Подільського району.

З самого ранку у холі та під стінами Кам’янець-Подільської міської ради почали збиратися члени ДВК та співробітники Нацполіції, які відсьогодні цілодобово чергуватимуть на дільницях, пише Вдало.

Варто зазначити, що перед видачею бюлетенів виник конфлікт між ЗМІ та членами окружкому: спочатку журналістку газети «Ключ» видворив із кабінету голова ОВК Микола Брушневський, а згодом член комісії Іван Правник перешкоджав роботі редактора Vdalo.info. Він у грубій формі виштовхував журналіста із коридору та не давав змоги здійснювати фотофіксацію видачі бюлетенів.

Після втручання інших членів ОВК журналіст Vdalo.info продовжив виконувати свої професійні обов’язки, проте представники обох ЗМІ не виключають звернення у поліцію з приводу факту перешкоджання журналістській діяльності.

До слова, загалом на 193 окрузі з центром у Кам’янці-Подільському 216 виборчих дільниць, орієнтовна кількість виборців – 147 тис. 223.

Сьогодні планується видати бюлетені для ДВК Кам’янець-Подільського району, завтра – Новоушицькому району, а у суботу бюлетені передадуть на дільниці, які розташовані у Кам’янці-Подільському.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!
Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина