Середа, 26 лютого 2020
. 3 oC переменная облачность

EUR 26.15/26.67 USD 24.20/24.57
ukenru

Новини мiста

У Кам’янці відкрито сучасний кардіохірургічний центр

Сьогодні в Кам’янці-Подільському розпочало роботу відділення інтервенційної кардіології та реперфузійної терапії від Хмельницького обласного кардіологічного диспансеру. Розташувалося воно в кардіологічному відділенні міської лікарні на вул. Матросова, повідомляє сайт  міської ради.

Його поява в нашому місті стала можливою завдяки тісній співпраці міської та обласної влади в особі голови обласної ради Михайла Загородного, директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Якова Цуглевича, а також народного депутата Володимира Мельниченка. Окрім них, участь у відкритті центру взяли міський голова Михайло Сімашкевич, директор Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова НАМН України Василь Лазоришинець, лікарі міста. 

- З 1990 року ми працюємо над тим, щоб у кожному регіоні країни з’являлися такі заклади. На сьогодні це - 49 кардіохірургічний центр в Україні. В 32-х із них виконуються операції на відкритому серці, - зазначив очільник інституту Амосова. – Обласна програма боротьби з серцево-судинними захворюваннями є однією із найпрогресивніших. Якщо при інфаркті міокарда смертність в Україні складає 14%, то в Хмельницькій області – 7%. Коли в Києві – 19% при наявності більш ніж п’яти кардіохірургічних центрів.
Необхідність у відкритті такого відділення зумовлена кількістю серцево-судинних захворювань, які посідають перше місце серед причин смертності в усьому світі. Тільки в Україні майже 70% населення помирає від хвороб серця. Це – 400 тис. громадян у рік.
- Сьогоднішня подія – це черговий приклад співпраці по вертикалі. Приємно, що народний депутат і обласне керівництво посприяли у відкритті цього відділення. Тепер кам’янчани зможуть отримувати всю необхідну спеціалізовану допомогу в лікуванні та діагностиці серцево-судинних захворювань, не долаючи сто кілометрів до обласного центру, - прокоментував міський голова.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!
Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина