Субота, 30 травня 2020
. 9 oC сильный дождь

EUR 29.40/29.95 USD 26.65/27.05
ukenru

Новини мiста

Троє кам’янчан стали жертвами аферистів

Шахраї видурили у людей понад 16 тисяч гривень.

 

Днями до підрозділів поліції надійшло три заяви від громадян, які стали жертвами шахраїв. У загальному, потерпілі втратили понад 16 тисяч. Про це повідомили у секторі комунікації поліції у Хмельницькій області, пише "Є".

«У Кам’янець-Подільському на вулиці Князів Коріатовичів невстановлена жінка обманула 87-річну пенсіонерку. Шахрайка розповіла кам’янчанці, що її син потрапив до лікарні і потребує значних коштів на лікування. Пенсіонерка довірилася аферистці віддала її 10 тисяч 500 гривень», - розповіли у поліції.

Жертвою шахраїв став і 53-річний житель Кам’янця-Подільського. Правоохоронці розповіли, що чоловік зателефонував до афериста, який продавав через інтернет голубів. Чоловік перерахував злодію через термінал самообслуговування 2 тисячі гривень, однак обіцяної покупки так і не дочекався.

На інтернетного шахрая потрапив і 52-річний кам’янчанин. Він хотів купити вживані колеса до автомобіля. В якості передоплати, чоловік перерахував шахраю на картковий рахунок 4 тисячі гривень,однак залишився і без покупки, і без грошей.

За зазначеними випадками працівники поліції відкрили кримінальні провадження і наразі працюють над встановленням зловмисників.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина