18.06.2019
. 26 oC пасмурно

EUR 29.10/29.80 USD 26.15/26.50
ukenru

Новини мiста

У селі на Кам’янеччині запрацювала система відеонагляду

Нині село під «прицілом» шести камер.

Комплексна система відеонагляду запрацювала у селі Довжок Кам’янець-Подільського району, пише "Є". За словами сільського голови Руслан Рябого, нині у Довжку діють шість камер відеоспостереження, дві з яких - аналітичні, вони розпізнають номерні знаки автомобілів.

Як зазначають в сільській раді, камери встановлені на перехресті поблизу спиртзаводу та навчальних закладів. Відтак, завдяки відеонагляду здійснюється оперативний цілодобовий контроль ситуації на вулицях і об'єктах в режимі реального часу.

«Безпека наших громадян понад усе, - каже Руслан Петрович. - Це перший подібний проект у нашому районі, тож дякую всьому депутатському корпусу сільської ради, які підтримали важливість впровадження в життя програми «Безпечна громада», на яку з сільського бюджету виділили 120 тисяч гривень.

У селі сподіваються, що ця система не лише допоможе в роботі поліції, а й посилить безпеку та на території населеного пункту.

 

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина